WIELE  BANKÓW  I  TOWARZYSTW  UBEZPIECZENIOWYCH  W JEDNYM MIEJSCU                  KREDYTY    UBEZPIECZENIA

Specjalista ds. ubezpieczeń

Absolwent Górnośląskiej  Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach o kierunku Zarządzanie i Marketing. Od początku swojej kariery zawodowej związana  ze sprzedażą.Przez 13 lat pracowała na różnych stanowiskach managerskich u jednego z największych międzynarodowych operatorów komórkowych. Zarządzała siecią partnerów biznesowych  odpowiadając m.in za szkolenia i rozwój pracowników.
Rok 2014 zapoczątkował nowy etap w jej  karierze zawodowej. Od tego momentu jest mocno związana z sektorem bankowym.
Ograniczenia wynikajace z oferty jednej firmy,  jaką klient otrzymywał , brak możliwości wyboru najkorzystniejszego rozwiązania ,  zdecydowały o  decyzji  jaką było otwarcie firmy skupiającej oferty wielu liczących się na rynku Banków oraz Towarzystw Ubezpieczeniowych.

 Szybkość i precyzja to zasady jakimi kieruje się w pracy!

Specjalista ds. kredytów

Absolwent Wydziału Zarządzania AGH w Krakowie kierunek Zarządzania i Marketingu.
Studia podyplomowe kontynuował na te samej Akademii na kierunku Marketing. Pracę zawodową rozpoczął jako specjalista ds. planowania produkcji. Był jednym z osób, które wprowadzały System Zarządzania Jakością ISO planował i koordynował pracę dla 5 działów produkcji. Doświadczenie w sprzedaży rozpoczął w 2001 roku w dziale sprzedaży w firmie współpracującej z największym browarem. W roku 2002 zaczęła się jego przygoda w sektorze bankowym pracując w jednej z największych instytucji finansowej. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu otrzymywał wielokrotnie wyróżnienia i nagrody za najlepszego pracownika. Awansował z Doradcy Finansowego na z-cę Kierownika Regionu Małopolskiego. Służył nie tylko wiedzą teoretyczną dotyczącą ofert, ale również doświadczeniem pozwalającym na dobór najlepszych rozwiązań dla klientów.

Zwolennik niestandardowych i kreatywnych rozwiązań.

 

Wieloletnie doświadczenie sprzedażowe  postanowilli  wykorzystać do budowania  własnej firmy Małopolskie Biuro Kredytowo Ubezpieczeniowe  stawiającej na jakość i profesjonalizm .